سخن مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره

شرکت سرمایه گذاری مسکن و ساختمان قطب خاورمیانه


محمد میرزایی

محمد میرزایی

مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن و ساختمان قطب خاورمیانه


به نام خدا
خداوند را سپاسگذارم که امروز، عضوی از تولید کننده بزرگ سرمایه‌گذاری مسکن هستم و امیدوارم در کنار کارکنان متخصص و متعهد شرکت، در طول دوره فعالیت در این جایگاه، بتوانم نقشی هر چند کوچک در رشد و توسعه توانمندی‌ها و نیز خلق ارزش هر چه بیشتر برای خریدارن و کارکنان و پیمانکاران شرکت داشته باشم. شایسته است از زحمات بی شائبه پیمانکارن و کارکنان شرکت سرمایه‌گذاری مسکن و ساختمان قطب خاور میانه که طی سالهای فعالیت، شرکت را به چنین جایگاه والایی در صنعت ساختمان رسانده‌اند، کمال قدردانی را داشته باشم. همچنین لازم است از اعتماد خریدارن و پیمانکارن محترم که با همراهی خود در تحقق اهدافمان مارا همراهی نمودند ، کمال تشکرو قدر دانی را داشته باشم. امیدوارم بتوانم به بهترین نحو ممکن به این اعتماد پاسخ دهم.
صنعت ساختمان، یکی از بزرگ‌ترین و با اهمیت‌ترین بخش‌های اقتصاد کشور است و نقشی حساس و تعیین کننده در اقتصاد کشور و ارتقای شاخص‌های کلان اقتصادی و اجتماعی دارد.شرکت سرمایه‌گذاری مسکن و ساختمان قطب خاور میانه نیز به عنوان بزرگ‌ترین انبوه‌ساز کشورو استان قم ، نقش و جایگاه ویژه‌ای در این صنعت دارد. از یک سو، شرکت بایستی به عنوان یک بنگاه اقتصادی، برای خریدارن خود خلق ارزش نماید و از سوی دیگر نیز به عنوان یکی از پیشرو ترین شرکت‌ها در بخش مسکن، بایستی نقش پر رنگ تری را در رشد و توسعه پایدار این بخش در کشور ایفا نموده و منافع ذی‌نفعان مختلف شرکت به ویژه مشتریان و کارکنان را نیز مورد توجه قرار دهد.
در مسیر دستیابی به این اهداف و نیز رسیدن به چشم‌انداز تعریف شده شرکت ، ایفای نقش توسط شرکت و فرصت‌سازی برای سرمایه گذارن ، حفظ و توسعه هر چه بیشتر روابط با نهادهای حاکمیتی و بانک مسکن، ورود به بخش‌های مناسب‌ بازار با توجه به توانمندی‌ها و گستره جغرافیایی فعالیت گروه، استفاده از روش‌های نوین تامین مالی، توسعه روزافزون سرمایه‌های انسانی، بهره‌گیری از فناوری‌های نوین به منظور کاهش هزینه و زمان ساخت، حفظ و ارتقای برند شرکت و بهینه‌سازی ساختار و فرایندها، از جمله مواردی است که بایستی مورد توجه قرار گیرند.امیدوارم با بهره‌گیری از توانمندی‌های شرکت و استفاده از فرصت‌ها، نقاط ضعف را بهبود داده و بر تهدیدها غلبه کنیم و بتوانیم اهداف خریدارن شرکت را که در این بازار رکود رونق در خرید وفروش و سود سرمایه گذاری بیشتر است رامحقق نماییم.
در پایان سخن، مجددا از همه شما همکاران و همراهان گرامی تقاضا دارم با همدلی و هم فکری، تیم مدیریت شرکت را در مسیر رسیدن اجرای برنامه‌ها یاری نمایید. از خداوند منان برای شما آرزوی سلامت، بهروزی و موفقیت روز افزون دارم و ایمان دارم با همکاری شما، شرکت قله‌های رفیع‌تر موفقیت را فتح خواهد نمودخدمات

آخرین مطالب

تبريک حکم تنفيذ رئيس جمهور

به مناسبت تنفيد حگم رياست جمهوري ابراهيم رئيسي به دست رهبر معظم انقلاب

21:18 1400/05/12
تبريک به انتخاب سيد ابراهيم رئيسي بعنوان رئيس جمهور

تبريک به انتخاب سيد ابراهيم رئيسي بعنوان رئيس جمهور

11:15 1400/03/29
افزايش وام شرکت (300تا550 ميليون تومان )

افزايش پرداخت وام 300 تا 550ميليون

16:16 1400/01/23
وام100 تا 300ميليون توماني از منابع شرکت به خريداران

افزايش وام شرکت از 100به 200 ميليون تومان

16:34 1399/05/20
انتخاب هيئت مديره ساختمان نوسط خريداران

انخابات هيئت مديره

20:28 1399/05/19
سود سرمايه گذاري خريداران فروردين99 پس از تحويل مشخص شد

اعلام سود سرمايه گذاري در 97/2/31

07:06 1397/02/20
بازديد از پروژه 8 صبح تا 8 عصر

بازديد براي عموم ازاد است

05:28 1397/02/18